Vyrábíme weby se zaměřením na klienta

Naše webové stránky a aplikace budujeme vždy se zřetelem na jejich užitnou hodnotu a obchodní výkonnost. V centru naší práce je vždy klient, který bude webové stránky používat, a to ať už jako končený uživatel, návštěvník, zákazník nebo obsluha a majitel webu.

Služby Webklienta

Návrhy a analýzy pro váš web

Ještě, než se rozhodnete nechat si vyrobit web, zejména u středních a větších projektů se vám vyplatí nechat si předem zpracovat návrh a analýzu webu či eshopu. Taková analýza může následně zrychlit a tedy i zlevnit a zefektivnit následnou tvorbu samotného webu, eshopu nebo aplikace. 

Tvorba webových stránek a eshopů

Webové stránky, eshopy a aplikace realizujeme buď formou na míru psaných aplikací, ale často také využíváme již hotové komponenty nebo systémy a programy. Příkladem může být WordPress vhodný pro firemní stránky, blogy a magazíny, nebo eshopová řešení jako Shoptet, Woocommerce, UPgates, Fastcentrik, Webareal

Z našeho blogu

Máme bohaté zkušenosti s nasazováním a spouštěním eshopů a šablon největšího českého řešení pro eshopy Shoptet.

Patříme mezi certifikované partnery nástroje pro automatizaci mailingu a personalizaci obsahu eshopů Samba.ai.

Na nejrozšířenějším světovém publikačním systému WordPress jsme spustili již několik stovek webových stránek pro firmy, blogů i magazínů.

Dáváte-li přednost jednorázové platbě za eshop před pronájmem jako je třeba Shoptet, máme pro vás řešení za rozumnou cenu a tím je WooCommerce.

Realizujeme na zakázku individuální úpravy a nastevní následujících eshopových systémů

Jste připraveni přivést Váš nápad k životu?

Jsme zde pro vás a přijímáme nové zákazníky.
Pošlete nám poptávku

Kdo stojí za Webklientem?

Ahoj, jmenuji se Michal Kubíček a nabízím k vašim službám více než 20 let svých zkušeností na Internetu.

Své první webové stránky jsem vyrobil v roce 2000. Od té doby jsem společně se svým týmem vdechl život bezmála několika stovkám webů, aplikací, blogů, magazínů a eshopů.  Pomáhám realizovat sny menším i středním firmám a startupům, mé služby vyhledávají i největší české společnosti a korporace.

Projekt Webklient patří mezi srdcové záležitosti, protože právě tvorba webových stránek a pomoc při rozjezdu internetových projektů je to, co mne dostalo tam, kde dnes jsem.  

Co o nás říkají klienti?

S Michalem Kubíčkem jsem konzultoval prezentaci Kofoly na Internetu a propagaci značky na Facebooku. Získal jsme cenné rady a inspiraci v tom, jak by mohla Kofola zapojit komunikovat se zákazníky a jak zvyšovat jejich loajalitu vůči značce. Dosavadní spolupráce je pro nás přínosná…

Jannis Samaras

Generální ředitel a většinový vlastník, Kofola

S Michalem konzultuji čas od času různé nápady jak a co zlepšit na našem eshopu www.autodoplnky-obchod.cz. Je fajn, že když něco poradí, nevaří z vody, není jen teoretik, vychází z praxe, také provozuje eshop, a tak si plno věcí sám vyzkouší na sobě. Díky tomu ví, co funguje a co ne a může tak dobře poradit a pomoct.

Radek Pavel

Ředitel a majitel eshopu, Autodoplnky-obchod.cz